Zkuste se alespoň jednou v životě odvázat

Abyste měli na co vzpomínat

Jestliže se celý život držíte při zemi, tak pak je ten nejvyšší čas pro to, abyste konečně provedli něco bláznivého. Prostě proto, abyste jednou měli na co vzpomínat, neboť na to, jak jste celý život vstávali ráno do práce, seděli celý den u počítače a večer si šli po televizi lehnout, na to asi příliš rádi vzpomínat nebudete.

tandemov seskok

A také se takovým životním stylem nemůžete nikomu pochlubit. Možná tak svým známým, kteří to mají stejné jako vy, ale určitě ne třeba svým vnoučatům, která jsou ještě dostatečně malá na to, aby ve vás chtěla vidět pohádkového hrdinu, neboť je jasné, že jejich děda anebo babička musí být prostě tím nejlepším člověkem pod sluncem. Takže aby to tak jednou skutečně bylo, tak je ten nejvyšší čas proto něco udělat. Vždyť skákat v důchodu s padákem anebo brázdit oblohu v aeroplánu už asi nebudete. Anebo třeba budete, pokud se vám to zalíbí, ale to byste s tím nejdříve museli začít.

Abyste se mohli chlubit vnoučatům

Takže směle do toho! A nesnažte se zbytečně držet při zemi. Čím odvážnější budete, tím budete mít lepší zážitek a lepší historky. No vážně! Odvažte se a pusťte se do něčeho skutečně smělého. Do něčeho, na co jste se až doposud báli pomyslet. Třeba do něčeho, za co už dlouho obdivujete svého oblíbeného filmového hrdinu. Všichni máme své tužby a plány, které se neodvažujeme vyslovit. A právě ty jsou ty pravé k tomu, abychom konečně začali žít.

čas jsou peníze

Abyste na to měli

Jo a pokud se náhodou zaseknete na detailu, jakým jsou peníze, tak se není čeho bát. Záda vám bude krýt hypotéka bez dokládání příjmů, a to je dostatečným příslibem toho, že nouzí o peníze trpět nebudete. Nebankovní společnost vám ve vašich plánech jistě ráda vyjde vstříc.