Volná pracovní místa v plzeňském kraji

Bydlíte v Plzeňském kraji a hledáte práci Plzeň přímo v Plzni nebo jeho blízkém okolí? Pak právě pro vás máme skvělé a zajímavé nabídky nového zaměstnání, a to jak pracovní poměr anebo i brigády, jako jsou dohoda o provedení práce anebo dohoda o pracovní činnosti.

Jak má vypadat pracovní smlouva ohledně „ h l a v n í h o p r a c o v n í h o p o m ě r u „, ví asi každý. Měla by ze zákona obsahovat tyto tři hlavní atributy:

  1. Místo výkonu práce.
  2. Druh práce, kterou má zaměstnanec vykonávat.
  3. Datum nástupu do pracovního poměru.

To jsou základní fakta spolu, samozřejmě, s iniciály zaměstnance a datem narození. Pokud pracovní smlouva obsahuje i jiné údaje, je to možné, ale taxativně stanovené jsou tyto tři – viz výše – body.

hledat práci

Kdežto dohoda o provedení práce nebo dohoda o pracovní činnosti může být velmi stručná. Neplatí pro ni totiž všechna pravidla, která se týkají pracovního poměru. Pro dohody například neplatí nárok na dovolenou, nárok na ošetřovné, nároky týkající se překážek v práci a různé příplatky (například příplatky za práci v sobotu a neděli, přesčasový příplatek, návštěva lékaře za účelem ošetření, dárce krve, účast na pohřbu rodinného příslušníka apod.). ale na druhou stranu je snadnější se z nich

v y v á z a t, to znamená dřívější ukončení tohoto vztahu.

Každá smlouva má své pro a proti. Stejně tak i pojistný vztah, který u pracovního poměru vzniká započetím práce, kdežto u dohody o provedení práce až v případě dosažení určité hranice hrubé mzdy, stejně tak i u dohody o činnosti.

hledám práci

Ale pracovat buď na „hlavní pracovní poměr“ anebo na dohody je žádoucí, a proto si prohlédněte nabídky na webu, který vám nabízí práci v plzeňském kraji. Denně jsou nabídky zaměstnání aktualizovány a rozšiřovány, takže si vybere každý!

Jen za dnešní den bylo přidáno šedesát dva nových nabídek! A v lokalitě Plzeň za poslední měsíc celkově připlulo na web až sedm set jedenáct nabídek práce.