Postel 120 x 200 z masivu je především pohodlná

Nábytek z bukového a borového masivu patří k nejoblíbenějším. Buk působí ladně a čistě a borovice zas vesele díky překrásným a jedinečným letokruhům. Jistě není nutné vyzdvihovat přednosti takových výrobků, jsou nadčasové, pevné, stabilní a spolehlivé řadu let. Mezi nimi kralují především postele a v poslední době roste zájem o lůžka s širší plochou nejen pro pohodlné spaní, ale i kvůli jiným přednostem.

kniha na posteli

Proč si vybrat širší postel

Prostor pro dětské hraní – když jsou děti nemocné a leží v posteli, zpočátku nemají na nic náladu, ale jak se jim trochu uleví, mívají chuť si pohrát se svým medvídkem, vystřihují modely z papíru, skládají puzzle, staví domky z kostek nebo silnice pro autíčka. Šíře lůžka 120 cm je dostatečně velký prostor pro takové aktivity, zároveň máte jistotu, že se děti nepovalují po zemi, a že jsou v klidu a v teple.

relax na possteli

Milenci – ti spolu tráví většinu času v těsné blízkosti, objímají se, mazlí a také spolu nejraději usínají. Nevadí jim, že jsou na sebe „nalepení“, ale přece jen je běžná šíře lůžka 80 cm pro pohodlný spánek milenecké dvojice opravdu málo. Postel 120 x 200 z dřevěného masivu je pro tyto nejkrásnější chvíle v životě ideálním společníkem.

Domácí mazlíčci – neměli bychom to sice moc propagovat, ale v posteli s námi spí v mnoha případech i psi nebo kočky. Ačkoli mívají svůj pelíšek a vyhrazený životní prostor, nejraději jsou s námi všude, kde se dá, usedají na klín na křeslech, povalují se s námi na koberci a samozřejmě se nevyhýbají ani posteli. Lidé, kteří takové chování svých zvířecích přátel tolerují, jistě ocení širší lůžko.

Notebook – všimli jste si, jak se nám mobily a počítače vloudily do života jako nepostradatelní společníci? Jsou natolik nepostradatelní, že jejich společnost nevynecháme ani v posteli. Nemusíme tu nutně odvádět pracovní výkon, stačí jen pro zábavu – pustit si nějakou muziku, stáhnout film, nebo třeba v ležící poloze objednávat zboží z nějakého e-shopu. Notebook na klíně nebo přímo na polštáři, to není nejlepší nápad, zatímco vedle na lůžku na chladící podložce může mít své stabilní místo i několik hodin.