Plot je velice důležitá součást domu

Jestliže vlastníte dům a nemáte ho oplocený, tak děláte velkou chybu. Díky plotu se k Vám nedostane zloději, kteří by Vám mohli odcizit Vás majetek. Navíc budete mít větší soukromí a nepůjde k Vám na zahradu vidět. Pokud plot nemáte, tak neváhejte a zainvestujte do betonového plotu, který Vám zaručeně bude vyhovovat.

ploty

Firma betonové ploty Plzeň, dokáže i z betonu udělat nádhernou věc. Její hlavní činností je výstavba a instalace betonových plotů a také brány k plotu. Jejich ploty jsou kvalitní a mohou dosahovat výšky až 3 metry. Díky dlouholeté zkušenosti na trhu nabízejí zákazníkům jednostranné, či dvoustranné výplně a bude jen na Vás, jakou volbu si dáte. Navíc si budete moct vybrat z mnoha výplní, které firma nabízí. Základní výplň je dřevo, ocel, nebo plast. Při výběru však buďte obezřetní, přes ocel jde vidět a o dřevo se musíte během let starat. Betonový plot má protihlukovou a povětrnostní bariéru a zajistí Vám dokonalé soukromí. Také sek Vám nedostane v zimním období zvěř, která by Vám zničila ovocné stromy. Jejich instalace je poměrně rychlá a nenáročná. O plot se navíc nemusíte nijak moc starat, stačí, když ho čas od času ostříkáte tlakovou pistolí. Navíc na plot nepotřebujete žádné stavební povolení a můžete tak začít ihned stavět.

ploty (2)

Firma vyrábí k plotům i brány a menší branky. Branky jsou ke vstupní cestě, které vedou ke vchodovým dveřím a brány na vjezd auta. Ty mohou být dvoukřídlé, nebo samonosné posuvné brány. Vždy je na Vás, co si zvolíte jako výplň a to platí jak u branek, tak u velkých bran. Výplň může být plastová, dřevěná, z kovu, nebo si jí můžete nechat bez výplně. Vždy záleží pouze na Vás.

Pokud tedy chystáte plot, tak jedině betonová verze. Nejen, že vypadá elegantně na pohled, ale také má velmi dobré vlastnosti, které během let oceníte. Proto neváhejte a začněte s výstavbou už nyní.