I duše někdy stůně

I duše někdy stůně

S ubývajícím sluncem a přibývajícími chladnými a propršenými dny na mnohé z nás dopadá jakási tíha. Ráno vstáváme za tmy a odpoledne se téměř za tmy i vracíme domů. Dny se zkracují, listy opadávají ze stromů a nezadržitelně se blíží doma zimy a větrných plískanic. Pokud i vy pociťujete smutek, beznaděj nebo skleslost, pak by vám mohla být nápomocná psychoterapie Praha Drahomirasinova. Zde se můžete svěřit se svými obavami a problémy a společně hledat řešení a radost ze života. Určitě se nemusíte ostýchat. Dnešní uspěchaná doba si zkrátka žádá, abyste dopřáli oddech i svému nitru.

smutek

Jak si udělat radost

I přes to, že máte raději slunce a léto, vám ale podzim nemusí bránit v tom, udělat si radost a příjemnou podzimní atmosféru. Velmi oblíbené jsou svíčky. Zkusili jste si už doma zapálit některou z vonných svíček, které podtrhnou příjemné teplo domova? Ideální jsou podzimní vůně, jako například skořice a pečené jablko, vanilka, pomeranč nebo perníkové koření. Krásné vůně a světlo plápolající svíčky jistě uklidní každou duši. Pokud máte tu možnost, napusťte si horkou vanu, zapalte svíčky a zapněte nějakou relaxační hudbu. Jistě při tomto odpočinku načerpáte něco ze ztracených sil zpět.

svicky

Pokud raději zaměstnáváte svou mysl a své prsty, pak si zkuste vyrobit nějaký pěkný podzimní doplněk do domácnosti a vydekorujte si byt ke své spokojenosti. Podzim je ideální doba na tvoření různých podzimních věnečků, dekorací z listů či kaštanů nebo již můžete připravovat i nějakou vánoční atmosféru. Při loupání ořechů můžete využít skořápky, z kterých se dobře vyrábí domácí vánoční svíčky. Jistě je pak oceníte na štědrovečerním stole jako příjemnou zábavu v podobě pouštění lodiček z ořechových skořápek. Jestli máte krb, pak je nejlepší zapálit v něm oheň, zachumlat se do teplé deky a teplých ponožek, vzít svou oblíbenou knížku a uvařit si chutný teplý nápoj.