Chovatelská stanice Ken’Ichi Ai – o nás

Uvažujete, že byste si domů pořídili čtyřnohého člena domácnosti, ale hledáte něco, co jen tak někdo nemá a málokdo zná? Pokud hledáte třeba vyjímečního psa, absolutně jedinečného, s tradicí, vlastním rodokmenem a ještě k tomu z daleka, jste tu správně. Do Japonska je to z České republiky pěkně daleko, ale i u nás naleznete profesionální chovatelskou stanici Ken`Ichi Ai. A něco O nás Kenichiai? Naše chovatelská stanice se pyšní pouze a jedině výhradním chovem japonského národního plemene Akita Inu.

Jako pro každou profesionální chovatelskou stanici je naší prioritou odchovat špičkové psy, kteří se pyšní především perfektním zdravím, pro Akitu Inu typickým vzhledem a hlavně povahou. A o tom, že to jen tak neříkáme, svědčí i mnoho ocenění, jako například „ The Most Trusted Akita Breeder – Central Europe“, které bylo uděleno naší stanici v roce 2021, stejně jako ocenění za nejlepší chovnu stanici Akitu Inu 2021 „The Winner Of Dog Breeder of the year“. Ale není to jen o mezinárodních oceněních, ale především o mnoha úspěších nejen chovatelských, ale i výstavních. A že máme spousty šampiónů i v soutěži štěňat.

Akita Inu

Kompletní informace vám rádi zodpovíme osobně, e-mailem i telefonicky. Aktuální nabídka psů, fen a hlavně plánovaných vrhů na nadcházející období si můžete prohlédnout pomocí fotek s přiloženou referencí k původu rodičů. Za pozornost taktéž stojí prohlédnout úspěchy nejen importovaných psů z Japonska, ale i našich vlastních odchovů, včetně kompletního rodokmenu. Věříme, že si při výběru tohoto výjimečného plemene vzpomenete i na naši chovatelskou stanici a rozšíříte tak řady stávajících spokojených chovatelů.

dog - Akita Inu

Pokud se rozhodnete pro pořízení tohoto výjimečného plemena, zařadíte se mezi slavné osobnosti se stejným zájmem, jako je třeba Richard Gere, bratr Stevieho Wondera, nebo třeba Alain Delon či Vladimír Putin a mnoho dalších slavných osobností, sportovců a umělců. Uvažujete, že byste si domů pořídili čtyřnohého člena domácnosti, ale hledáte něco, co jen tak někdo nemá a málokdo zná? Akita Inu je perfektní volbou.