Bezpečné místo plné dobrodružství!

Dělali jsme to všichni, když jsme byli malí. Rádi jsme si stavili bunkry nebo jiná obydlí. Venku v lese pomocí větví a listí, doma většinou ke stavbě malého obydlí stačilo několik dek, kolíčky na prádlo a pár židlí. V tu chvíli byl náš společný tajný domeček, kam mohli jen hračky hotov a o zábavu na celé odpoledne bylo postaráno. Také na to tak rádi vzpomínáte?

princess-5053620_1920

Každý potřebuje mít občas svůj klid a schovat se tak nějak před světem a dokonce i děti občas tuto potřebu mají, i když se to zdá skoro až nereálné, je to tak! Nová doba nabízí nové možnosti i pro naše nejmenší. Pochopitelně stavění domácího bunkru z přikrývek je nepochybně velmi zábavné a vzrušující, ale také ne moc stabilní. Občas stačí se trochu jinak pohnout a celá práce je pryč a hlavně zábava je u konce.

Dobrou alternativou je teepee pro děti, ano je to pojmenováno přesně podle indiánského teepee a i jeho tvar je naprosto stejný, akorát, že se jedná o doplněk do dětského pokoje nebo na zahradu? Vlastně si můžete vybrat, kam tento stan umístíte, důležité je hlavně to, že se jedná o velmi bezpečné obydlí pro malé rošťáky, stačí ho jednou postavit podle velmi jednoduchého návodu a máte vystaráno, jedná se o velmi stabilní konstrukci, takže o své děti nemusíte mít nejmenší obavy.

teepee-2647263_1920

Teepee pro děti je vhodné už od batolat až po větší dětičky, batolátko si rádo odpočine na polštářku, který může být umístěn vevnitř, no a větší děti využijí názvu obydlí a zahrají si společně na indiány nebo si uvnitř prostě jen uspořádají čajový dýchánek. Některé děti jsou uzavřenější, tak uvítají, že zde mohou trávit čas o samotě bez rušivých elementů a třeba si poklidně přečíst oblíbenou knihu, je to prostě věc, která se neztratí a navíc se do ní vejde spousta hraček! Co na to říkáte teď? Nechybí vám teepe pro děti na zahradě či v dětském pokojíčku?