Významné účinky erotické masáže – nestyďte se a nebudete litovat

Dopřejte si uvolnění a skvělý zážitek z masáže a zajděte si na masáž erotickou. Proč je lepší než ta klasická a pro koho se nejvíce hodí? Budete překvapeni.

Významné účinky erotické masáže – nestyďte se a nebudete litovat

Na klasické masáže dneska chodíme zcela automaticky a vždy, když potřebujeme uvolnit nebo nás bolí záda. Ovšem erotické masáže také pomohou tělo uvolnit, zbaví stresu a napětí a navíc vás naučí lépe vnímat nejen sebe ale také okolí a doteky vašeho partnera. Erotická masáž není nic, za co by se člověk měl stydět, k žádnému sexuálnímu styku během ní nedochází a vše probíhá na velmi profesionální úrovni. A na co se můžete těšit?

nails-1549017

Pojďte si užívat

Erotické masáže jsou vhodné pro ženy i muže a také pro páry, samozřejmě, že všem účastníkům musí být více než osmnáct let. Každá masáž je jiná a zcela jedinečná, všechno může začít již společnou sprchou s masérkou, během této sprchy se krásně navnadíte na následující kroky. Masérka může být během masáže zcela nahá a podle vašeho přání oblékne i sexy prádélko, všechno probíhá ve velmi intimním a profesionálním duchu, může docházet k velmi těsnému kontaktu tělo na tělo masérky a klienta ale samozřejmě nemusí, všechno podle vašeho přání. A jestli se masérka věnuje i intimním partiím? Tak těm se věnuje především, masáži intimních partií je věnována podstatná část masáže a přirozeně může dojít i k vyvrcholení.

self-portrait-2-1467932

Pánové, už víte, kde máte svůj bod G?

I muži mají svůj bod G a tím je v jejich případě prostata. Masáž prostaty Praha https://mataharisalon.cz/cs/masaz-prostaty je vynikajícím prostředkem jak u muže vzbudit ještě více touhy, pomoci mu se uvolnit a především dosáhnout maximálního vyvrcholení. Masérka v tomto případě přesně ví, co má dělat, používá lubrikant i rukavice a všechno je tak maximálně bezpečné. Masáž prostaty je prováděna, když muž leží na zádech, nejprve dochází k masáži hráze a nakonec masérka pronikne do konečníku, kde najde prostatu a začne ji masírovat. Pro muže jde o unikátní zážitek, uvádí se, že tento orgasmus je ten nejsilnější, který muži mohou zažít a nejen to.

Během masáže dojde u muže k vyvrcholení ale také k uvolnění a odstranění zábran. Takový relax po náročném dni určitě také chcete zažít. Hýčkejte se a dopřejte si to nejlepší.