Vše se může změnit k lepšímu řešení


Člověk si myslí, že v životě je všechno snadné, ale není, protože život nám dává mnoho zkoušek a mnoho úsilí k tomu, abychom opravdu byli spokojení, šťastní, a hlavně aby se nám dařilo. Dařit se nám nikdy nebude, protože když nepřiložíme ruku k dílu, tak opravdu je potřeba v životě se zamyslet https://boleslavsky.denik.cz/kultura_region/autorka-prilis-maleho-kruhu-lide-by-se-meli-zamyslet-nad-zivotem-jako-celkem-20180104.html sami nad sebou a najít nějaké řešení, a to například, když si chcete vzít půjčku. Já jsem to zažila se svým partnerem, když jsem si ho vzala, protože jsem vůbec nevěděla, že má dluhy. Ty dluhy mě opravdu stály mnoho úsilí, protože jakmile jsem se o tom po svatbě dozvěděla, tak jsem z toho byla úplně vyřízená.

Peníze

Opravdu jsem byla z toho tak špatná, že jsem neustále brečela a modlila se za to, aby se ty dluhy spravily a zlepšily. Proto jsem opravdu začala přemýšlet, jak z toho partnera dostat. Já si půjčku brát nechtěla, protože jsem byla zrovna na mateřské dovolené a nepřipadalo to v úvahu, a chtěla jsem prostě pomoct svému manželovi s tím, aby už ty dluhy neměl, a mrzelo mě, že mi to neřekl. Banka ho prostě neustále zamítala, protože už byl v prodlení ve splátkách a měl prodlení prostě s tím placením, tak jsme museli najít jiné řešení. Výhodou byla nebankovní hypotéka, od té doby se nám díky nebankovní hypotéce s manželem opravdu daří, máme v zástavě dům a prostě nám to pomohlo.

Peníze

Bylo to hodně náročné, protože trvalo dlouho, než jsme našli nějaké řešení, ale vždycky je potřeba nelámat si hlavu a snažit se najít různá řešení, která Vám pomohou, protože věřte, že to řešení se vždycky dá najít, ať už se dozvíte něco špatného. Samozřejmě vždycky je lepší, když si někoho vezmete, aby vám to řekl ještě před svatbou, že má dluhy, ale bohužel partner se bál, že s ním nebudu. Ale věřte mi, že nakonec teď jsme šťastná rodina. Šťastnou rodinou je to, když opravdu při sobě budete stát, protože to je to nejkrásnější, co můžete v životě zažít, a docílit krásných věcí. Proto je potřeba při sobě stát.