Vločkovač do bazénu se postará o to, aby váš požitek z koupání nic nezkalilo

I při pravidelné a svědomité péči o vodu ve vašem domácím bazénu se může přihodit, že voda, která je naprosto zdravotně nezávadná, není přece jen dokonale čistá. Radost z koupání vám v tom případě může kazit opticky viditelný zákal, nejčastěji mléčného zbarvení. A to je něco, co dokáže mnohé majitele bazénů pořádně potrápit. Vždyť každý z nás touží po koupání v jiskřivé a průzračné vodě a ne v něčem, co se podobá naředěnému mléku. Problém je však v tom, jak se takového zákalu zbavit.
bazénová voda
Tento zákal bývá zpravidla tvořen mikroskopickými částicemi, které klasická filtrační jednotka nedokáže zachytit. Aby si s nimi váš bazénový filtr dokázal poradit, je nezbytné tyto drobné částice sloučit do větší celků, které již filtračním médiem neprojdou. A právě k tomu vám skvěle poslouží vločkovač do bazénu. Jedná se o naprosto zdravotně nezávadný přípravek na bázi tekuté polymerní chemikálie, která má spolehlivou účinnost a je prostá vedlejších účinků. Na první pohled tak poznáte rozdíl před a po použití zmíněného přípravku.
bazén u domu
Částice shluknuté do větších celků, které se po použití vločkovače v bazénové vodě objeví, je vhodné nechat pomalu usadit ke dnu, a poté je odstranit za použití filtrační bazénové jednotky anebo ručního bazénového vysavače
. A uvidíte, že díky vločkovači do bazénu se váš problém v podobě nepříjemného mléčného zákalu okamžitě rozplyne. Dokonce při tom ani nezáleží na teplotě bazénové vody či na jiných faktorech. Vločkovač do bazénu nejčastěji seženete pod tržním názvem „projasňovač“ a můžete jej zakoupit v několika různých objemech podle velikosti vašeho bazénu. Cena tohoto výrobku je velice příznivá, proto se jej nemusíte zdráhat použít pokaždé, kdy se voda ve vaší nádrži nepříjemně zakalí. Stačí nalít vločkovač do bazénu a brzy bude po problému a váš požitek z koupání vám už nic nezkalí.