Úvěr na bydlení

Jistě jste se už setkali s tím, že jste potřebovali větší obnos financí na rekonstrukci domácnosti nebo vybavení. V některých případech si vybavujeme byt až po svatbě, jindy ještě před svatbou. V dnešní době je zcela běžné, že spolu lidé nejprve žijí a až později řeší jiné věci. Proto potřebují peníze hned od samého počátku. Kde vzít ale tak velkou částku například na stavbu domu? Nebo na rekonstrukci domácnosti či vybavení bytu? K tomu potřebujete spoustu financí, a pokud půjdete do banky, jistě vám nabídnou účelovou půjčku na bydlení.

eruo

Čili musíte peníze vložit pouze do bydlení. Často v takovém případě máte sice výhodný úrok, ale musíte doložit všechny účtenky a doklady. To je z praktického hlediska nepříjemné a většinou nechceme volit takto složitou půjčku. Proto můžete zvolit nebankovní hypotéku, u které nemusíte žádné doklady prokazovat, nemusíte dokládat ani účtenky a peníze můžete využít jakýmkoliv způsobem čili na cokoliv, co potřebujete. Tento typ úvěru se nazývá nebankovní hypotéka https://www.hypotekybezregistru.cz/.

  • Spotřebitelský úvěr:
  • Pro všechny klienty.
  • Úroková sazba již od 4 % p.a. pro klienty bez záznamu nebo pouze s drobností. Pro klienty s většími záznamy máme připravenou velice výhodnou sazbu od 7 % p.a.
  • Splatnost až 30 let.
  • Získat můžete až 70 % z odhadu.
  • Ručení jakoukoliv nemovitostí – dům, byt, pozemek, družstevní byt, chata, garáž.

Úvěr pro podnikatele

Další z možností, jak získat peníze, je úvěr pro podnikatele. Ten si ale mohou sjednávat pouze firmy nebo podnikatelé. Musíte prokázat, že podnikání provozujete. Nesmí se jednat o zaniklé podnikání.
V tomto případě nevadí ani exekuce ani záznamy. Vše se dá tolerovat. Poskytneme velice výhodné podmínky, až 30 let splatnosti a 70 % z hodnoty nemovitosti.

mince euro

Úroková sazba se pohybuje v různém rozmezí. Pokud máte záznamy horších případů, pak můžete získat úrokovou sazbu od 7 % p.a. V případě, že byste byli bez záznamu nebo byl prohřešek pouze malý, pak můžete získat úrok již od 4 % p.a.