Sady na hraní TrackMaster

Jistě to všichni znáte. Vaše dítě se zamilovalo do pohádkové postavičky, nemluví o ničem jiném a nechce si hrát s ničím jiným. Proč by také mělo, když samo moc dobře ví, co momentálně chce a potřebuje. Navíc už samotná hra dítě rozvíjí a podněcuje k vyvíjení aktivity jak mentální, tak i fyzické. Taková mašinka Tomáš se stala celosvětovým hitem. Z původního britského animovaného seriálu natočeného podle dětské knížky se stal velký úspěch, a to i v naší zemi. Určitě oblíbená lokomotiva zanechala stopy i u vás doma, v pokojíčku vašich dětí či přímo i v obývacím pokoji.

mašinka Tomáš

Nejedno hračkářství nabízí mašinky Tomáše, se kterými si vaše děti mohou hrát. My vám nabízíme možnost rozšíření vaší sbírky. Sada na hraní TrackMaster Mašinka Tomáš je to, co vy i vaše děti potřebují. Je vám jasné, proč ji potřebují vaše děti, ale tápete v tom, proč ji potřebujete vy? Rádi vám to vysvětlíme. Sada na hraní děti očaruje. Upoutá jejich pozornost do takové míry, že si s ní vydrží hrát celé hodiny. Vy nejen že budete mít více času na sebe, své aktivity a povinnosti, ale také ve vaší domácnosti zmizí nepořádek způsobený dalšími hračkami. Vše, co vaše dítě potřebuje, je mašinka Tomáš a Sada na hraní TrackMaster.

Tomáš mašinka

Sada na hraní TrackMaster se skládá z několika součástek, pomocí kterých si dítě může procvičit jemnou motoriku. Díky vkládání předmětů na jeřáb a jejich následnému odpojení se zapojí i ty nejjemnější a nejméně namáhaná svalová zakončení. Součástí je také vagón, který uveze právě to, co dítě potřebuje.

Už dál nepřemýšlejte, co dáte vašemu potomkovi k narozeninám, svátku či na Vánoce. Sada na hraní TrackMaster je tou pravou volbou. Máte ve svém okolí dítě, které se zajímá o mašinku Tomáše? Udělejte mu radost a obdarujte ho tím, po čem samo nejvíce touží. Mašinka Tomáš se nestala oblíbenou hračkou ze dne na den a jen tak své nadšence neomrzí.