Kam za sportem do hor?

Každý si v době zimy rád představí strávit čas někde na horách, a to hlavně kvůli různým sportům. Hlavní otázka však nastává v moment, kdy nevíme, jaký areál navštívit. Po těchto areálech požadujeme hlavně to, aby pro sport, který jedeme do těchto areálu si užít, bylo správně postaráno. Tedy aby například dané sjezdovky nebyly zanedbané, ale hlavně, aby sjezd byl zábavný a aby byl z nich skvělý výhled. Abychom našli místo, které splňuje všechny naše podmínky a hlavně, aby vyplnil očekávání všech, a to nehledě na věk a jakým sportem se kdo zde jde zabavit.

Skiareál

Horský resort Buková hora https://www.skibukovka.cz/cz/ je moderní a hlavně stále se rozvíjející horský areál, který svými parametry dosahuje dokonce alpské úrovně. Spojuje totiž 5 sjezdových tratí, které vedou na Bukovou horu z tradičního střediska Čenkovice a z mladého moderního areálu Červené Vody. Co se týče komfortu, zde areál opravdu nešetří. Jelikož například, co se týče sedaček, ty jsou kryté „bublinou“ chránící lyžaře a snowboardisty při méně příznivém počasí. Součástí služeb jsou Apres ski bary, moderní restaurace, půjčovna se servisem a výuka lyžování a snowboardingu od zkušených instruktorů lyžařské školy v jejich kid parku.

Skiareál

Takže tento skvělý resort je opravdu vhodný pro všechny. Co lze zde všechno dělat? Lyžování a snowboardování samozřejmě patří k záležitostem, které bez problému lze dělat snad ve všech ski areálech. Sjezdovek je zde však skutečně mnoho a každý si bez problému vybere, která mu bude nejvíce vyhovovat. Například nejdelší sjezdovka skiresortu a celých Orlických hor má délku 2290m. Dále ať už máte běžky, nebo se chcete na lyžích či snowboardu začít teprve učit, pro vás je zde samozřejmě také místo. Areál nabízí tratě pro běžce a pro začátečníky školu, kde se bezpečně a snadno naučíte například na lyžích.

Skiareál nabízí mnoho možností a zábavy, a co je skvělé, že tento areál funguje i v létě. Tedy letní aktivity jsou zde vítány také.