Aktivní sport a krása jdou ruku v ruce

O fyzické a psychické výdrži psát ani nemusíme. Důležitá je, to je samozřejmé. Platí to ale i o líčení. Pobíhání za míčkem s raketou v ruce na tenisovém kurtu, to už chce pořádnou fixaci make-upu. Je lepší používat lehčí a voděodolné produkty, protože hutný make-up ucpává póry a ty pak nemohou dýchat. Před nalíčením se doporučuje pleť ošetřit a hydratovat krémem na bázi gelu – rychle se vstřebá a nezanechá na pokožce mastný nevzhledný film.
boty, rukavice a čínky
Těžký krycí make-up je naprosté tabu, sáhnout by ženy měly raději po vzdušném BB krému. Ani olejové substance by na kurtu být neměly. Voděodolná řasenka a oční stíny, to jsou hity letní sezony. Sportuje-li žena formou kung-fu, asijskému looku dominuje hlavně červená barva. Sytě rudé rty a jemný drdol ve vlasech, vytvoří neodolatelnou vizáž. Světlejší odstín make-upu je povolen a spolu s extra silným sprejem na vlasy jenom podtrhne ženskou krásu.
Letní měsíce si nikdo nedovede představit bez plavání. Rybník nebo bazén, na trhu jsou přípravky, které takový nápor vydrží. Voděodolná kosmetika zaručí, že i po vynoření z vody bude obličej krásný a ne rozmazaný. Šmrnc dodá řasenka, oční stíny i zvýrazněné obočí. V každém případě se doporučuje fixační sprej na obličej a vodu pouze jemně odsát ručníkem. Běháním se člověk sice zapotí, představuje totiž jeden z nejnáročnějších sportů, ovšem podkladové báze zvyšují odolnost líčení. Také pudr pod oční stíny je vhodný k jejich zafixování, pokud o ně žena nechce během tohoto sportu přijít.
blondýna v kajaku
Co se účesu týče, bungee culík je lehký na vytvoření a vzhledově originální. Barevné gumičky doplní na elegantnosti. Drsný sport, box, již dávno není jenom pro muže. I při něm však ženy nezapomínají na svoji krásu. Pro úpravu vlasů jsou vhodné francouzské copánky, spletené do jednoho copu. Pomocí stylingového spreje, hřebene a bezbarvé gumičky lze vytvořit bezchybně vypadající trendy účes.